Tag

Источен плански регион

Презентација на Програмата за зачувување на природата во Македонија пред Советот на гадоначалници на Источниот плански регион.

На 3 декември 2012 година градоначалниците од Источниот плански регион имаа можност да се запознаат со главните цели и активности на Програмата...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...