Month

февруари 2022

Јавен повик за финансиска поддршка за развој на одржлив туризам во Споменик на природата (СП) „Вевчански извори“

Краен рок : 09.03.2022  Референтен број 03-03/22 Македонското еколошко друштво, партнер спроведувач на Програмата за зачувување на природата во Северна Македонија (ПЗП), проект...
Прочитај Повеќе

Отпочнаа активностите за унапредување на туристичката понуда во регионот на Осогово, Малешево и околината

Во рамки на повикот за финансиска поддршка за унапредување на туристичката понуда во регионот на Осогово, Малешево и околината, кој беше објавен...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...