Month

април 2013

Оглас за ангажирање соработник за потребите на Програмата за зачувување на природата во Македониjа

Програмата за зачувување на природата во Македонија објавува оглас за ангажирање соработник за потребите на Програмата за зачувување на Природата. [Превземете оглас]

Објавен повик за Изработка на Стратегија за комуникација на Програмата за зачувување на природата во Македонија

Центарот за развој на Источен плански регион објавува оглас за барање за прибирање на понуди за „Изработка на Стратегија за комуникација на...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...