Month

декември 2018

Јавен повик за спроведување на постапка за доделување на договор за изведба на работи, со предмет: „Воспоставување на етно-еко парк во општина Чешиново-Облешево“

Краен рок : 27.12.2018  Референтен број 05-399/3 Центарот за развој на Источен плански регион (ЦРИПР) ги поканува заинтересираните компании да достават понуди во...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...