Day

ноември 16, 2021

Започна процесот на капитализација како дел од излезната фаза на Програмата за зачувување на природата во Северна Македонија

Една од компонентите од излезната фаза на Програмата за зачувување на природата (ПЗП), која ќе се имплементира  преку партиципативен пристап, е фокусирана...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...