Day

април 23, 2021

Објава на јавен повик за спроведување на постапка за доделување на договор за: „Набавка на противпожарна опрема“

Краен рок : 12.05.2021  Референтен број 03/07/308 1. Програмата за зачувување на природата во Северна Македонија –фаза 2 (ПЗП) ги поканува заинтересираните компании...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...