Day

мај 31, 2019

Одржан координативен состанок за разгледување на предлогот за прогласување на Осоговски Планини за заштитено подрачје

Програмата за зачувување на природата во Северна Македонија – фаза 2 на ден 30.05.2019г. (четврток) во Скопје организираше координативен состанок на клучните...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...