Day

септември 30, 2015

Потпишани договорите за реализација на проекти за зачувување на природата во Брегалничкиот регион во рамки на вториот повик за Задруженија на ПЗП

На 30.09.2015 година во Виница беа потпишани договорите за спроведување на проекти меѓу Програмата за зачувување на природата во Македонија (ПЗП) и...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...