Day

јули 12, 2015

Јавен повик за спроведување на постапка за доделување на договор за набавка на работи: Санација и дислокација на десен колектор во село Оризари – општина Кочани

Краен рок: 27.07.2015  Референтен број 02/2015 Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија, Центарот за развој на Источен плански регион...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...