Day

октомври 27, 2013

Процесот на подготовка на Просторен план за Брегалничкиот регион презентиран пред градоначалниците

На 27.10.2013г во Виница, на редовната седница на Советот за развој на Источниот плански регион, пред градоначалниците од регионот беше презентиран процесот...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...