Day

октомври 7, 2022

Новата опрема и теренски возила ќе придонесат за ефикасно управување со заштитените подрачја „Осоговски Планини“ и „Малешево“ од страна на ЈП Национални шуми

Денеска на Пониква, на Осоговските Планини се промовираа новата опрема и теренски возила за управувачот со заштитените подрачја Осоговски Планини и Малешево...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...