Day

август 10, 2020

Започнува кампањата за прогласување на Осоговските Планини за заштитен предел

Министерството за животна средина и просторно планирање во соработка со Македонско еколошко друштво, Јавното претпријатие „Национални Шуми“ и општините во идното заштитено...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...