Day

август 11, 2015

Реализација на дипломски и магистерски тези на студенти од Шумарскиот факултет од Скопје и Бернскиот универзитет за применети науки од Швајцарија

Програмата за зачувување на природата во Македонија во рамки на компоненетата за соработка помеѓу Шумарскиот факултет во Скопје и Бернскиот универзитет за...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...