Day

мај 8, 2014

Јавен повик за изработка на анализа на недостатоци во еколошките податоци и изработка на карта на еколошка сензитивност за подрачјето на сливот на река Брегалница

Краен рок: 22.05.2014  Референтен број 02/2014 Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија Центарот за развој на Источен плански регион...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...