Day

април 15, 2014

Јавен повик за изработка на Стратегија за развој на туризмот во Источен плански регион со акционен план (2015 – 2024)

Краен рок : 30.04.2014 Референтен број 01/2014 Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија, Центарот за развој на Источен плански регион...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...