15
Апр
2013

Објавен повик за Изработка на Стратегија за комуникација на Програмата за зачувување на природата во Македонија

objava_Strategija_za_komunikacijaЦентарот за развој на Источен плански регион објавува оглас за барање за прибирање на понуди за „Изработка на Стратегија за комуникација на Програмата за зачувување на природата во Македонија“ како дел од програмските активности на Програмата за зачувување на природата во Македонија.

Огласот за барање за прибирање на понуди е поставен на електронскиот систем за јавни набавки или на следниов линк.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...