02
Сеп
2015

Јавен повик за спроведување на постапка за доделување на договор за набавка на работи: Регулација на река Киселица – општина Пробиштип

Краен рок : 16.09.2015 Референтен број 0205-269/2/2015
Центарот за развој на Источен плански регион објавува оглас за доделување на договор за јавна набавка на работи: Регулација на река Киселица – општина Пробиштип.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...