09
Jan
2014

Агенцијата за планирање на просторот го објавува огласот за прибирање на понуди за изработка на експертски елаборат: „Сообраќај и сообраќајна инфраструктура на Источен плански регион“

Closing date : 16.01.2014  Reference No. 22/2013

Агенцијата за планирање на просторот го објавува огласот за прибирање на понуди за изработка на експертски елаборат: „Сообраќај и сообраќајна инфраструктура на Источен плански регион“ за изработка на Просторен план на Источен плански регион во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија. Повеќе информации за огласот

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...