05
Jan
2014

ВТОРА РЕОБЈАВА: „Анализа на недостатоци во еколошките податоци за подрачјето на сливот на река Брегалница“

Closing date : 20.01.2014  Reference No. 0205-323/3/2013

Центарот за развој на Источен плански регион го реобјавува огласот за доделување на договор за јавна набавка за „Анализа на недостатоци во еколошките податоци за подрачјето на сливот на река Брегалница“ како дел од програмските активности на Програмата за зачувување на природата во Македонија. Повеќе информации за огласот.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...