08
Jul
2016

Jавен повик за „Спроведување на специфична кампања во Источен плански регион за придобивки од прогласување на заштитени подрачја“

Closing date : 28.07.2016  Reference No.0507‐280/2/2016

Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија, Центарот за развој на Источен плански регион објавува јавен повик за „Спроведување на специфична кампања во Источен плански регион за придобивки од прогласување на заштитени подрачја“.

Повеќе информации за огласот

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...