25
May
2016

Изработка на Студија за статус на пасиштата во ИПР и деловите кои гравитираат кон сливот на река Брегалница

Closing date : 10.06.2016 Reference No. 0507-189/2/2016
Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија Центарот за развој на Источен плански регион објавува јавен повик за изработка на Студија за статус на пасиштата во ИПР и деловите кои гравитираат кон сливот на река Брегалница.

Симни документација за повикот
Тендерска документација-Студија за пасишта

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...