12
Jul
2015

Јавен повик за спроведување на постапка за доделување на договор за набавка на работи: Санација и дислокација на десен колектор во село Оризари – општина Кочани

Closing date : 27.07.2015  Reference No. 02/2015

Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија, Центарот за развој на Источен плански регион објавува јавен повик за спроведување на постапка за доделување на договор за набавка на работи: Санација и дислокација на десен колектор во село Оризари – општина Кочани.

Симни документација за огласот

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...