17
Oct
2013

РЕОБЈАВА: „Изработка на експертен елаборат: Демографски развој за Просторниот план за Источен плански регион“

Closing date : 31.10.2013  Reference No. 18/2013

Агенцијата за планирање на просторот го реобјавува огласот за прибирање на понуди за „Изработка на експертен елаборат: Демографски развој за Просторниот план за Источен плански регион“ како дел од програмската активност за изработка на Нацрт просторен план за Источен плански регион која е дел од Програмата за зачувување на природата во Македонија. Повеќе информации за огласот.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...