24
Sep
2013

„Изработка на експертен елаборат Демографски развој за Просторниот план за Источен плански регион“

Closing date : 08.10.2013  Reference No. 16/20123

Агенцијата за планирање на просторот објавува оглас за доделување на договор за јавна набавка за „Изработка на експертен елаборат Демографски развој за Просторниот план за Источен плански регион“ како дел од програмската активност за изработка на Нацрт просторен план за Источен плански регион која е дел од Програмата за зачувување на природата во Македонија.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...