Tag

повик

Изработка на Студија за статус на пасиштата во ИПР и деловите кои гравитираат кон сливот на река Брегалница

Краен рок : 10.06.2016  Референтен број 0507-189/2/2016 Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија Центарот за развој на Источен плански...
Прочитај Повеќе

ПОВИК НА КАНДИДАТИ ЗА УЧЕСТВО НА ОБУКА ЗА ПЧЕЛАРСТВО ВО ИСТОЧНИОТ ПЛАНСКИ РЕГИОН

Програмата за зачувување на природата во Македонија, во рамки на компонентата за зачувување на агробиодиверзитетот, односно активности кои се однесуваат на пчеларството...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...