Туризам

Стратегија за развој на еко туризам во општина Берово
Маркетинг стратегија за развој на туризмот во општините Ќустендил, Крива Паланка и Штип
Туристички акционен план за општините Штип и Карбинци
Стратегија за развој на рурален туризам во општина Зрновци
Програма за развој на туризмот во прекуграничниот регион на општините Симитли и Карбинци

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...