Туризам

При користење на сите сите документи од полето „Документи на програмата“ задолжително да се цитира изворот – Програма за зачувување на природата во Северна Македонија, финансирана од Владата на Швајцарија, а координирана од Фармахем.

Доживеј го Истокот
Студија за состојбата со потенцијалите за развој на туризмот во Источен плански регион
Стратегија за развој на туризмот во Источниот плански регион со акционен план (2016-2025)
Пијанец и Малеш, пат кон убавина и здравје

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...