Tag

состанок

Прв состанок на Партиципативните тела на општините за подготовка на Просторниот план за Источнниот плански регион

На 17.02.2014 година во Штип се одржа првиот состанок на Партиципативните тела на општините за подготовка на Просторниот план за Источниот плански...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...