Day

октомври 6, 2023

Посета на ЗП Малешево на претставнички на дипломатскиот кор и Владата на Република Северна Македонија

На иницијатива на Министерката за животна средина и просторно планирње Каја Шукова, претставнички на дипломатскиот кор во нашата држава и претставнички на...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...