Month

март 2022

Пораките од документарниот филм Медена Земја се доближуваат до учениците од основните училишта преку едукативен пакет

На 29 март во Даут – Пашин Амам во Скопје се промовира едукативниот пакет Медена Земја, кој ќе придонесе учениците од основното...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...