Month

декември 2021

Онлајн работилница за спроведување на едукативни активности за значењето на рипариската вегетација за деца со посебни потреби

На 18 ноември, во рамките на Програмата за зачувување на природата во С. Македонија,  Македонското еколошко друштво (МЕД) организираше online работилница со...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...