Day

февруари 9, 2021

Креиран визуелен идентитет за поголема препознатливост на јадрената група на пчелари од брегалничкиот регион „Меден Исток“

Јадрената група на пчелари од брегалничкиот регион „Меден Исток“ која единствено во нашата држава произведува пчелни производи на одржлив начин со примена...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...