Month

септември 2020

Реобјава на Јавен повик за спроведување на постапка за доделување на договор за набавка на градежни работи со предмет: „Реконструкција на постоечка ограда на ловиште Полаки Кочани“

Краен рок : 28.09.2020  Референтен број 03/07/605 Програмата за зачувување на природата во Северна Македонија – фаза 2, ги поканува заинтересираните субјекти да...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...