Month

јули 2018

Започна процесот на креирање на маркетинг стратегија за јадрените групи на пчеларите и производителите на ориз

Јадрените групи на пчеларите и производителите на ориз од брегалничкиот регион кои применуваат одржливи земјоделски практики во своето производство, на 6ти јули...
Прочитај Повеќе

Членови на работната група за пилот регионалниот план за управување со шумите во Малешево во едукативна посета на Словенија

Во периодот од 04 до 07 јули 2018 година, во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија, беше реализирана едукативна...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...