База на документи

proizvodstvo_oriz

За полесен пристап на заинтересираните страни до сите постоечките документи од брегалничкиот регион поврзани со зачувувањето на природата, заштитата на животната средина и одржливиот развој, како и до документите коишто се изработени во рамките на Програмата за зачувување на природата во Македонија, формирана е база на документи, која постојано се надополнува и ажурира.

На следниов линк можете да пристапите до базата на документни подготвена во рамки на ПЗП: Документи

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...