08
Јун
2016

Jавен повик за „Спроведување на специфична кампања во Источен плански регион за придобивки од прогласување на заштитени подрачја“

Краен рок : 23.06.2016  Референтен број 0507-201/2/2016

Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија, Центарот за развој на Источен плански регион објавува јавен повик за „Спроведување на специфична кампања во Источен плански регион за придобивки од прогласување на заштитени подрачја“.

Симни документација за повикот

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...