Day

ноември 11, 2015

Liliane Tarnutzer, Програмски менаџер на Швајцарската агенција за развој и соработка – SDC за Македонија во посета на Програмата за зачувување на природата – ПЗП

Во рамки на својата посета на Македонија, Liliane Tarnutzer, Програмски менаџер на SDC имаше можност да се запознае со резултатите од спроведувањето...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...