Day

јуни 9, 2015

Теренски предавања за студентите на Шумарскиот факултет во Скопје и инженерите од подружниците на ЈП Македонски шуми од Брегалничкиот слив

Во периодот од 9 до 11 јуни 2015 година во Брегалничкиот регион се реализираа третите теренски предавања за студентите на Шумарскиот факултет...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...