Day

ноември 30, 2014

Одржан состанок на ПТК со имплементаторите на Анализа на недостатоци во еколошките податоци и изработка на карта на еколошка сензитивност за подрачјето за сливот на река Брегалница

На 30 ноември 2014 година, во просториите на Природно-научниот музеј во Скопје се одржа состанок на претставници од Проектниот тим за координација...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...