Day

мај 6, 2014

Се одржаа првите блок предавања на Шумарскиот факултет во Скопје од страна на проф. д-р Јурген Бласер од Факултетот за земјоделски, шумарски науки и храна во Берн

Во рамки на воспоставената соработка меѓу Шумарскиот факултет од Скопје и Факултетот за земјоделски, шумарски науки и храна, Швајцарија во периодот од...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...