15
Apr
2014

Јавен повик за изработка на Стратегија за развој на туризмот во Источен плански регион со акционен план (2015 – 2024)

Closing date : 30.04.2014  Reference No. 01/2014

Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија, Центарот за развој на Источен плански регион објавува јавен повик за изработка на Стратегија за развој на туризмот во источен плански регион со акционен план (2015-2024).

Симни документација за огласот

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...