Month

април 2014

Јавен повик за изработка на Стратегија за развој на туризмот во Источен плански регион со акционен план (2015 – 2024)

Краен рок : 30.04.2014 Референтен број 01/2014 Во рамки на Програмата за зачувување на природата во Македонија, Центарот за развој на Источен плански регион...
Прочитај Повеќе

Инфо ден за појаснување на Повикот за предлози за Едукативен центар за зачувување на природата во Брегалничкиот регион

На 13.04.2014 година во  рибник „Слив“ Виница се одржа Инфо ден за појаснување на Повикот за предлози за Едукативен центар за зачувување...
Прочитај Повеќе

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...