19
Feb
2014

РЕОБЈАВА: Изработка на Стратегија за развој на туризмот во Источен плански регион со акционен план (2015-2024)

Closing date : 04.03.2014  Reference No. 0205-34/3/2014

ЦРИПР реобјавува оглас за доделување на договор за јавна набавка за „Изработка на Стратегија за развој на туризмот во ИПР со акционен план (2015 – 2024)“ како програмска активност од Програмата за зачувување на природата во Македонија.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...