27
Авг
2013

Анализа на недостатоци во еколошките податоци за подрачјето на сливот на река Брегалница

Краен рок : 10.09.2013  Референтен број 0205-224/3/2013

Центарот за развој на Источен плански регион објавува оглас за барање за прибирање на понуди за „Анализа на недостатоци во еколошките податоци за подрачјето на сливот на река Брегалница“ како дел од програмските активности на Програмата за зачувување на природата во Македонија. Повеќе информации за огласот.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...